Araştırmalarda danışanlar sadece doğru soruların doğru cevaplanmasını değil, sonuçlarının en doğru şekilde yorumlanarak çözümler üretilmesini istiyor. Araştırma sonuçlarının işaret ettiği en önemli tehditler ve fırsatlarına yönelik bir yol haritası olmaması, o sonuçlar ne kadar doğru olursa olsun firmalara bir yarar sağlayamayabiliyor.

PDR InSight, araştırmaların en doğru sonuçlar vermesi ve %100 fayda yaratma misyonu ile kuruldu. Bu misyonun danışanlarımız için anlamı, yaptığımız tüm araştırmaların her biri konusunda uzman, çalıştıkları şirketlerde yüzlerce araştırmayı bizzat yürütmüş ve çıkan sonuçların firmaları için nasıl bir fayda sağlayacağını ve sağlamayacağını tecrübe etmiş danışmalar tarafından yorumlanarak bir yol haritası ile sunulmasıdır.

PDR InSight olarak en doğru sonuçları veren araştırmaları yaparken sürecin tamamında size en faydalı geri beslemeler yaparak %100 fayda sağlamayı taahhüt ediyoruz.

SİZE ÖZEL PROJE MÜDÜRÜNÜZ

Proje yöneticilerimiz, araştırma projelerinin kurulması ve sunulması konusunda geniş deneyime sahiptir. Rolleri, anketinizin başından sonuna kadar verimli ve etkili bir şekilde çalışmasını sağlamaktır.

PROJENİZE ÖZEL UZMAN DANIŞMANIMIZ

Konularında uzman danışmanlarımız tarafından yorumlanarak projenize özel bir yol haritası çıkartılır ve tamamen size özel detaylı bir rapor hazırlanır.

İHTİYACINIZA ÖZEL RAPORLAR

Memnuniyet faktörlerinizi hızlıca belirleyebildiğiniz, güçlü ve zayıf yönlerinizi kolayca şekillendirebileceğiniz, sonuçlarınızı konuma, bölüme, tarihe veya kurumunuza özel değişkenlere göre filtreleyebileceğiniz detaylı raporlara ulaşım fırsatı sunar.

MOBİL UYGULAMALAR İLE KOLAYLIK

Her zaman ve her yerde kolayca tamamlayabilecekleri şekilde anket sunulması çok önemlidir. Böylece anketinize katılım çok daha yüksek oranda olacaktır.

OTOMATİK DAVETLER VE HATIRLATMALAR

Anket davetleri ve hatırlatmalar için katılımcı bilgilerinin e-postaları sistemimize yüklenir. E-posta, SMS, QR kodu veya kağıt ya da bunların tüm kombinasyonu ile davet edebilme imkanı sağlar. Böylece anketiniz daha ulaşılabilir olacak. Müşterileriniz sizi bunun için çok sevecek.